İzmir Diyot Lazer

0 1

İzmir Diyot Lazer

İzmir Lazer epilasyon alanında, gelişen teknolojiler ile birlikte gelinen en son aşamalardan bir tanesi diyot lazer hizmetidir. Diyot lazer, ‘ütüleme lazer epilasyon’ adı ile de bilinmektedir. Cilt üzerinde bulunan epidermis tabakasında yer alan melanin hedeflenerek doğrudan kıl köklerine yönelik bir işlem uygulanmaktadır. Özellikle koyu tene sahip müşterilerde kullanımı çok daha fazla önerilen bu işlem, cilt üzerinde herhangi bir işlem lekesi bırakmamakla birlikte hasar da vermemektedir. Diyot lazerin avantajlarından bir tanesi de işlem esnasında ağrı veya acı hissi yaratmamasıdır. Ayrıca yine aynı şekilde işlem sonrasında da ağrı hissi duyulmamaktadır. İzmir’de diyot lazer alanında oldukça başarılı hizmet veren adresler arasında bulunan firmamız özellikle müşterilerin taleplerini ve sahip olmak istedikleri görünüme oldukça önem vermekte ve bu kapsamda çalışmalarını yürütmektedir.

Diyot Lazer Seansları

İzmir lazer epilasyon denildiğinde akla gelen ilk adreslerden olan Alexandrite, diyot lazer alanında da kendini ispatlamıştır. Diyot lazer hakkında bilinmesi gereken hususlardan ilki seanslar ile ilgilidir. Diyot lazer seansları işlem yapılacak olan bölgenin tüylenme yapısına göre ortalama 6-8 seans arasında değişebilmektedir. İşleme başlanılan ilk seanstan itibaren bölgede bulunan tüylenmelerde %20 oranında kalıcı bir azalma görülmektedir. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli yanılgı ise, müşterilerin diyot lazerin ilk iki seansında kalıcı sonuçlar elde ettiğini görüp seansları yarıda kesmesidir. Diyot lazerin en etkili kalıcı sonuçlarını elde edebilmek için tüm seansları tamamlamak gerekmektedir.

Diyot Lazer Fiyatları

Diyot lazerin ana işlevi dalgalar aracılığı ile sağlanmaktadır. Birçok lazer türüne oranla çok daha derine inebilen bu işlem güvenli epilasyon hizmetleri arasında yer almaktadır. İzmir’de bulunan Alexandrite donanımlı ve tecrübeli ekip çalışanları ile her geçen gün çok daha fazla müşteriyi, üstün hizmetleri ile memnun etmektedir. Epilasyon salonunda gerçekleşen diyot lazer fiyatları hakkında detaylı ve net bir bilgi alabilmek için muhakkak salona giderek görüşme yapmak gerekmektedir. Salona ait ekip çalışanları yaklaşık birkaç dakika içerisinde işlem yapılacak olan bölgeyi analiz ederek müşterilere bu doğrultuda bir fiyat bilgisi sunacaklardır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.